| Anonima200368 a întrebat:

Pentru cei care au sustinut examenul Cambridge, in special CAE, cum v-ati pregătit? Il poti lua si daca inveti singur? Cateva sfaturi?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic că nu, trebuie profesor care pregătește pentru cambridge ca să-ți dea sfaturi pentru desfășurarea probelor. Eu nu m-aș risca să pierd 5 milioane și să-l dau la ghici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred.Ai nevoie de un profesor. Oricum ai sa inveti tu singura 80% din timp, dar trebuie sa fie cineva care sa-ti explice.

| badpanda a răspuns:

Nicio sansa.