| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care aveti bac anul asta:vreau sa va cer un sfat. Eu fac pregatire le istorie. Dar nu ne preda, ci rezolvam exercitii. Imi rapeste putin timp, dar nu stiu daca sa continui. Sunt obosita(e in timpul saptamanii). Intrebarea e daca as putea gasi o carte mai completa, cu lectiile pentru bac. Am programa, am manual, am netul, imi scriu toate lectiile pe un caiet. Ar fi suficient sa invat lectiile? Sau mai trebuie sa stiu ceva in plus? Am de invatat la mai multe obiecte, si sunt supraaglomerata. Voi cum faceti?

1 răspuns:
| PinkY a răspuns:

O posibilitate destul de ajutatoare, zic eu, e sa lucrezi direct pe variante de teste. Asa fac si eu la biologie si, sincer, ma ajuta destul de mult. Bafta!