| CezaraaCezY a întrebat:

Pentru cei de la liceu cu profil de filologie: cam ce se urmareste la o teza la limba latina? raspuns cat de repede posibil*

Răspuns Câştigător
| Mystyk15 a răspuns:

Pai ...noi am dat din argumentare, traducere si ceva gramatica.

| CezaraaCezY explică (pentru Mystyk15):

Ea ne-a zis ca ne da din gramatica si traducere, dar in alti ani a dat mai mult de atat.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Iti da teza din ce ti-a predat in semestrul respectiv. Rasfoieste caietul ca sa iti faci o idee

| CezaraaCezY explică (pentru BiuL):

Intreb pentru ca anii din urma la ceilalti le-a dat si ce nu era in caiet.

| OlariuRox a răspuns:

Depinde de profesor, noi dam argumntarea unui proverb si propozitii de tradus.