| anonim_4396 a întrebat:

Hello, am o intr pentru voi, am terminat clasa a 10-a profil de stiinte sociale si vreau sa ma transfer la ion creanga profil filologie intesiv japoneza, ce diferente dau? in caz ca nu pot la filo intesiv japo prefer si filo simplu si aici la fel ce diferente dau? Multumesc!

2 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Daca vrei sa te transferi la filo simplu vei da diferentele la engleza si la limba latina, daca vrei sa dai la filo intensiv japoneza dai la japoneza si latina cred