| AnaMuntean a întrebat:

Pentru cei in filiera vocațională, avem în programa de bac și Hanul Ancutei? Profesorul meu mi-a spus că nu vom face volumul la oră, nefiind șanse să-l primim. Eu am învățat Baltagul de la Mihail Sadoveanu, deși stiu că era de ales intre el și Mara, nu Hanul Ancuței.
Sunt puțin în ceață și aș vrea să știu care e programa de fapt

2 răspunsuri:
| Nonolita a răspuns:

Daca tu inveti doar anumite lectii, ai toate sansele sa pici cu succes. De ce nu inveti toata materia?

| AnaMuntean explică (pentru Nonolita):

Pai asta zic, am invatat toate celelalte, dar nu stiam daca intra Hanul Ancutei, mare chestie