| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa-mi zica cineva pana maine dimineata cel tarziu unde pot gasi un link cu caracterizarea consulului din "Balta alba"?

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu cred ca trebuie caracterizat consulul din Braila care este un personaj episodic.Cred ca ti se cere sa-l caracterizezi pe pictorul francez care calatoreste prin Tarile Romane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu, chiar asta e tema mea:sa-l caracterizez pe consul.Trebuie sa prezint azi caracterizarea dar nu prea mai am timp fiindca plec de acasa pe la 12:30 asa ca...