| Gabrielg29 a întrebat:

Poimaine sustin proiectul la terminarea post-liealei si mie tare teama ca ma voi incurca in fata comisiei cum fac sa fac sa scap de emotii si sa trec cu bine aceasta proba.

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

A picat cineva vreodata la post-liceala?

| Vi003 a răspuns:

Fa-ti sustinerea oral, acasa, retine ideile principale, ca n-or sa te lase aia sa bati campii, fii sigur pe tine, construieste-ti o introducere cu care sa intri in dezvoltarea subiectului. Ia-ti la tine o sticla cu apa, du-te mai devreme ca sa ai timp sa te acomodezi cu atmosfera probei. Bafta, tinem pumnii!