| Goddessss a întrebat:

Pornografia a dezvoltat apariția violurilor mai mult decât era sau dimpotrivă, a stopat-o?
Ce părere aveți?
Vreau răspunsuri sincere

72 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru troleibuz):

Omule te am intrebat ceva

| troleibuz a răspuns (pentru RAY):

Ti-am raspuns deja la una. Nu ai calitatea de a ma evalua pe mine. Asa ca degeaba imi pui intrebari. Eu nu invat de pe Google. Nu ai dupa ce sa ma verifici.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Gluma negluma lumea te crede in stare de asta, nu e vina nimanui ca ti-ai facut o reputatie proasta.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Iti dai seama ce rusine pe mine,niște necunoscuți care nu ma cunosc si nici macar nu au habar de mine o sa ma judece, dar romani ce fac mereu? Barfesc pe alti si judeca si asteapta ajutorul social si lenevesc, ce face un german, lucrează nu i pasa de alti si iti spune in fata nu pe la spate, mai du-te si tu prin alte tari, romani se uita unul la altul de zici ca sunt jurati la ai talent, ce sa spun ma tu nu vezi ca toate partidele spun jos hoti de ani de zile unde naiba mai vezi tu asa ceva in alta tara, lasa ipocrizia cu mine ca romani nu ma iubesc., ce drama, v-ati tradat eroi tari pentru niste hoți

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Si totusi te ataci, o dai in altele fara sens cu faci de obicei...

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

De ce e mingea de fotbal rotunda?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Special pentru capetele patrate sa distinga si ei

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Lasa gluma arsenal, raspunde de ce mingea la fotbal este rotunda

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ia fii atent, pune piciorul pe minge si incearca sa tragi la o poarta sau pur si simplu incearca sa dai o pasa catre alta persoana si apoi vino aici cu amanunte,, sa spui ce ai observat

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

De ce e mingea rotunde? de ce sare mingea in sus cand atinge solul? daca arunc o piatra nu sare iar

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pornografia a facut din Romania sa devina o tara plina de labari prosti.
De fapt Romania e pe locul 1 in Europa la toate prostiile.

| zilog a răspuns:

Mie imi pare rau ca multe fete fac video-chat pentru că au disparut din viata reala

asta inseamna ca lipsesc MILIARDE de femei de pe planetă care nu se mai combina cu bărbati reali pentru ca sunt satule de video-chat
asta făcând să dispară familia

si copii se vor face toti doar in laboratoare si doar de chinezi si gata adio restul raselor umane de pe planeta