| RuLzZz12 a întrebat:

Pot întra la Intensiv engleza fara examen de Bilingv? La profilul respectiv se intra cam cu 8. Eu am media de admitere 9.5. Pot sa întru și fără examen?

Răspuns Câştigător
| Smolbean a răspuns:

Și eu am fost la un liceu intensiv. Nu am dat examenul din vara, dar a trebuit sa susțin un examen în toamna, mai ușor ca cel din vara. Unde era necesar sa iau nota 6. Toți copiii care au dat acel examen, au trecut. Indiferent cata engleza știau. Deci nu te stresa!

| RuLzZz12 explică (pentru Smolbean):

Mie mi e mai tare frica cu nu știu acum cu pandemia cum e

1 răspuns: