| anonim_4396 a întrebat:

Pot invata germana singur? Imi puteti da vreun sfat? Multumesc

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

La Eurocor gasesti cursuri de germana. Ei au o metoda moderna de studiu.Studiezi comod, acasa in timpul liber.Sistemul de plata flexibil in rate lunare. Certificate recunoscute oficial in Romania si U. E.
Pentru informatii:021 33 225 33
Pa cuvant si mult succes.

4 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Www.internetpolyglot.com... lectii online... spor la invatat

| beba a răspuns:

Sigur ca da, cred ca daca faci o raita prin librarie, vei gasi cu siguranta cateva dictionare si carti de gramatica care iti vot fi de un real folos.eu asa am invatat( mai corect am inceput sa invat) greaca si acum vorbesc fara probleme cu colegii mei happygreci d ealtfelhappybafta multa, si nu uita: cu cat inveti mai multe libi cu atat te simti mai bogat sufleteste...eu vorbesc deja 4 dar as mai invata si altele pentru ca simt o dorinta deosebita pentru cunoastere.bafta multa!

| bbb a răspuns:

Ghid de conversatie sau lectii pe internet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pagina cu exercitii de gramatica si vocabular gratuite:
http://www.deutschakademie.de/online-deutschkurs/rumaenisch/