| elisey70 a întrebat:

Pot sa ma transfer de la un liceu la altul daca invat bine pe primul semestru?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Da, dar daca te duci la un liceu mai bun sau cu alt profil, mi se pare ca trebuie sa dai o diferenta, un examen, ceva de genul.

| elisey70 explică (pentru andru10best):

Daca sunt la fillologie la baicoi si vreau la campina la electric automatizari merge?

| andru10best a răspuns (pentru elisey70):

Nu stiu sigur, dar poti da un telefon la director sa te interesezi. Si nu vad de ce nu ar fi posibil... este liceu, nu facultate.

| madastar18 a răspuns (pentru elisey70):

Da merge nu mai tot intreba iti iei dosarul spui ca te transferi la alt liceu si gata, trebuie sa fie si un parinte cu tine.

7 răspunsuri:
| madastar18 a răspuns:

Da te poti transfera.
Dar mai bine transferate de acum la acel liceu pe care il doresti, este treaba simpla te duci la director iei dosarul tau de inscriere dai cateva semnaturi tu si un parinte si te duci la acel liceu si gata.
FUNDA?

| madastar18 a răspuns:

Pe tine cine te-a bagat in seama mai copile du-te dracu si da la peste pe uscat nu te lua de useri acestui site.
Ofomo, pochemo, picemo.

| Justin4427 a răspuns (pentru madastar18):

Te injuri singur ca esti handicapat. Ha Ha Ha