| NIMENI0NIMIC20 a întrebat:

Profesorul are voie sa puna absente daca nu pornim camera? nu mai inteleg nimic... ajutoor va rog!

Răspuns Câştigător
| florin926481f a răspuns:

Eu stiu ca nu are voie, ca sa verifice daca esti prezent te numeste sau iti pune o intrebare si asa isi da seama ca nu esti prezent si in consecinta iei absenta.

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Daca nu ai un motiv foarte bun pentru care nu pornesti camera (defectiune tehnica, faci parte dintr-o categorie defavorizata si nu-ti permiti o camera si o conexiune decenta, etc), binenteles ca are voie sa-ti puna absenta.

De curiozitate, cand mergeai la scoala aveai voie sa-ti pui cartoane de jur imprejurul bancii ca sa nu te vada profesorul?

| Yuoia a răspuns:

Bineinteles. De unde stie el ca tu nu esti la patinaj?