| cristi0960 a întrebat:

Profesorul ne-a dat de facut o prezentare powerpoint cu tema PC pe enterprise insa nu prea ne-a spus la ce se refera acest lucru.A spus ceva de genu ca putem scrie ca e un super calculator sau ceva de genu iar cand l-am intrebat daca gasim informatii pe net a spus ca gasim dar trebuie sa stim unde sa le cautam (banuiesc ca nici el nu stie la ce se refera). Cine imi poate spune la ce se refera are funda.

2 răspunsuri:
| CrazySunshine a răspuns:

.Buna! uite : Dai START -run-si acolo scrii dxdiag-si apoi dai Enter.si o sa iti apara toate datele dsp PC-ul tau. Si poti zice ca PC-ul meu are nu stiu ce si nu stiu ce si e super ca are aia. Si ca ruleaza foarte bine. Are un procesor foarte bun ....etc...

| cristi0960 explică:

Pai nu a spus ca despre PC-ul nostru trebuie.