| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Profilul economic se bszeaza pe chimie si fizica?

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Profilul economic e bazat pe materiile sau modulele economice..materii speciale ce se studiaza numai la acest profil.Si matematica ar trebui sa fie importanta in acest profil, se da si bac la ea.Nu se bazeaza profilul asta pe chimie si fizica. Cele mai importante sunt modulele de care ziceam.un exemplu de modul:organizarea economica sau administrativa..etc

| Lolittaa a răspuns:

Cred ca e bazat pe economie si matematica...

| AdrianaBacescu a răspuns:

E bazat pe matematica mai mult si nu e bazat pe chimie si fizica.

| MonsterBum a răspuns:

E bazat pe matematica foarte mult

| MonsterBum a răspuns:

E bazat pe matematica foarte multn

| MonsterBum a răspuns:

E bazat pe matematica foarte mult...cred deoarece economia se bazeaza pe marematica deci...