| fuckName a întrebat:

Am auzit ca din clasa a10a nu s-ar mai face chimie sau fizica la profilul Economic big grin. este adevarat? sau din a 11 a? sau chiar deloc sad?

Răspuns Câştigător
| Dreamgirl a răspuns:

Da,doar in primii 2 ani, a 9-a si a 10-a faci chimie, fizica si biologie.
Matematica o sa faci in toti cei patru ani, M2 precum si romana si limba pe care o sa iti alegi, iar in rest materii specifice profilului: contabilitate, economie si alte materii specifice profilului.
Succes

1 răspuns:
| AndyLavy a răspuns:

Nu mai faci bio/chimie/fizica. In rest acelasi materii.Si asta din cls a 11a.Bafta!