| MorcovMorcovescu a întrebat:

Cum e la profilul economic? Cata chimie, biologie si fizica se face acolo?

Răspuns Câştigător
| aiurea231223 a răspuns:

Am terminat economic-ul. A9-a si a10-a faci atat. Nu mai stiu daca o data sau de 2 ori pe saptamana, dar nu foarte mult oricum. Suporti doar primi 2 ani

Răspuns utilizator avertizat
| aiurea231223 a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Aa ok laughing Scuze atunci, dar de obicei la economic te ocupi de tot ce e legat de... economie laughing Incearca la un liceu precum Ana Aslan (Timisoara) sau Azur (tot Timisoara). Mergi daca iti place pe acest domeniu. Poate cine stie candva vei deveni doctor sau chimist sau viitorul Einstein laughing Succes, oricum

Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Intre foarte putin si deloc!

Răspuns utilizator avertizat
| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

E in functie de tine. Daca vrei te bagi la cursuri de fizica si chimie, daca nu, nu.La econmie nu se studiaza altceva decat matematica, statistica, marketing, contabilitate si orice materie are legatura cu numerele.Inafara de fizica si chimie happy E facultativ.

Răspuns utilizator avertizat
| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

In functie de profil. daca esti la profil tehnologic sau vocational o sa scapi de cateva materii.

Răspuns utilizator avertizat
| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Nu stiu sigur...Eu am fost la tehnologic si am scapat.Dar daca o luam logic, atunci da, ar trebui sa se scoata.

Răspuns utilizator avertizat