| I3oLLinG3r a întrebat:

Sa incep cu inceputul....am inceput liceul (clasa a 9-a) la profilul Stiinte Sociale iar dupa primul an am hotarat sa ma transfer la Biologie-Chimie in anul urmator (respectiv anul asta).

Dupa primele saptamani am decis ca nu mi se potriveste acest profil si vreau sa ma reintorc in vechea me-a clasa.

As putea oare sa ma retransfer din al 2-lea semestru? Ceva pareri?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate!
Normal trebuie doar sa faci actele de transfer.

| zurick a răspuns:

Iar dupa ce te transferi vei dori dupa un an sa te muti inapoi la biologie.chimie?!

| I3oLLinG3r explică (pentru zurick):

Am cerut cu totul si cu totul alt raspuns, astept un raspuns la intrebare nu criticile tale, nu raspunde daca nu sti doar ca sa te aflii si tu pe subiect.

| zurick a răspuns (pentru I3oLLinG3r):

Este un raspuns la intrebare.Si-ar trebui sa te gandesti bine, daca iar vrei sa te muti, asta am vrut sa spun mai sus.N-am spus-o cu nici un fel de rautate.Si-mi cer scuze daca ti-am lasat impresia asta.