| daydreamer a întrebat:

Sa luati note cat mai mari la evaluareeeee! Ce-ati facut la mate?
P.S: stiam ca ar trebui ca rezultatele sa poate fi vizionate pe net (la romana). Cand asta? Eu n-am gasit nimic...

3 răspunsuri:
| Laura1092 a răspuns:

Ca sa vezi raspunsurile la mate trebuie sa asteppti sa se afiseze baremele de notare. Se vor afisa pe la ora 3.

| daydreamer explică (pentru Laura1092):

Nu ma refeream la baremul de la mate, ci la notele de la romana. Sau nu sunt publicate pana vineri, cand vor fi trimise in scoli?

| Laura1092 a răspuns (pentru daydreamer):

Sunt publicate vineri si la romana si la mate.