| Alin75 a întrebat:

Sal, sunt clasa a 8-a si mie-a iesit media 8, 91.

am sanse sa intru la odobescu pe mate-info?

anul trecut s-a intrat cu cea mai mica medie 8.5, dar am auzit ca anul acesta s-au luat note foarte mari.

credeti ca am sanse?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

De ce nu?
Te poti interesa, sa vezi cam ce note s-au mai luat; dar 8.91 este o medie buna si cred ca ai sanse.

| Crucified a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

N-ai mai intrat şi tu pe TPU. laughing

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimeni nu poate știi cu exactitate.
http://www.realitatea.net/......14536.html
Pa, pa.

| FaraSareDoi a răspuns:

Si eu ma aflu în aceeași situație ca tine.sad
Cred ca ai șanse, dar ținând cont de mediile hiper-mari de anul asta, nimic nu mai este concret. Important este sa ai cât mai multe opțiuni! Poți risca sa ramai pe dinafara.
Daca e sa îmi dau cu părerea, eu cred ca tu vei intra acolo unde îți dorești. Bafta la admitere!

| DownTheStairs a răspuns:

Eu cred ca ai sanse. dar nu sunt sigura depinde de ce medii vor avea ceilalti, cred ca va fi mai mare dar iti urez succes:*