| Anonymus3000 a întrebat:

Am o intrebare : Sunt clasa a 7a si pana anul trecut am avut media 10. Eu vreau sa dau la un liceu din constanta cu profilul mate-info (Mircea daca il stiti) si ma intrebam dac iau note mici la franceza, bio, fizica din astea conteaza cu ceva? Le i-au si pe astea in considerare sau conteaza doar matematica? Daca conteaza mai multe spuneti-mi doar cele care conteaza.

1 răspuns:
| Estera1 a răspuns:

Conteaza toate dar materia la care v-a trebui sa inveti cel mai mult este matematica.Si ai luat 10 pana acum dar mai de parte tu decizi ce sa faci.Adica sa inveti sau sa nu inveti! Eu ti-as zice sa o tii tot asa deoarece dupa ce termini liceul si dai bacul o sa iei o nota de trecere(parerea mea)