| Tache_Dani_2000 a întrebat:

Sal TPU, azi la scoala am rupt usa, dar era deja rupta de 4 ori, si pe mine m-a trimis acasa directoarea si a zis sa nu vin pana nu repar usa, are voie? ps... parinti nu stiu

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu aiba voia? Ai distrus un bun al scolii, il platesti

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca ai ghinion si a cazut pe tine "magareata". Ai fost prins in fapt fara putinta de a tagadui. Parintii tai sunt buni de plata. Prostia in general este scumpa si se si plateste.

| Claudes a răspuns:

Da, are voie. Sfatul meu ar fi sa le spui tu parintilor, daca afla de la directoare va fi mult mai rau pentru tine. Se vor supara pe moment, dar peste o zi, 2, 3, o saptamana le va trece si totul se va face uitat.