| Anonimul1600 a întrebat:

Sall sunt clasa a 8 a si nu prea am note bune iar profesoara de romana cu cea de mate imi zic ca nu ma baga in examenul acela de evaluare nationala. Intrebarea mea e au dreptul sa faca asta adica nu toti elevii trebuie sa sutina acel examen? Adica nu am sa pot sa intru la liceu

Răspuns Câştigător
| Andreiii78945 a răspuns:

Stai m-a linistit, pune si tu mana si invata catus de putin macar sa scoti mediile 5 daca ai peste 5 mediile la ambele te baga fara griji in examen.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, daca ramai corigent nu mai dai evaluarea.