| JustSimple a întrebat:

Cum fac sa iau peste 9.50 la examenul de evaluare nationala ca mi-e frica de mor ca vreau sa intru la liceu intr-o clasa buna? cum fac?

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Simplu,inveti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iei si peste 8, 8.50 ca tot intri la un liceu bun(care vrei tu).
Trebuie sa inveti pe scheme logice, sa gandesti, nu sa inveti papagaliceste.
Recapituleaza totul atent si aprofundeaza unde nu esti sigura.

| Lollipop023 a răspuns:

Buna si succes, pai daca vrei sa iei o nota buna trebuie sa inveti pe rupte romana si matematica de ex:sa faci modele din carti speciale, sa recapitulezi toate lectiile facute sau sa te duci la un coleg si sa inveti cu elwinking. Daca ai incredere in tine sigur vei lua nota marewinking. Baftahappy!