| Tpeuuuu99 a întrebat:

Sall TPUwinking! Am dat examenele, media din examene a fost 6.10, iar cea de admitere 6.86. Eu am pus liceele in ordinea aceasta :
1. Denumire Profil Medie
A Economic 7.69
B Econmic 7.62
C Industrie alim. 7.20
D Silvicultura 6.54
E Comert 7.45
F Prote. med 7.39
G Elect. si auto 6.51
H Stiinte Sociale 8.48
I Filologie 8.46
K Stnt. ale Nat. 8.30
La care credeti ca intru, tineti minte ca mediile sunt de anul trecut; )! Dau Funda!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape sigur o sa intri la cele care, anul trecut, au avut media de admitere sub 7, dar s-ar putea si la unul dintre cele de peste 7.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, va fi o scădere la unele licee/profile, media va scădea cu maxim 0, 5-1 p : deci la un liceu la care s-a intrat cu 8.90, e posibil ca să se intre cu 8.50 - minim 7.90 happy

Aş zice că ai şanse la liceele cu medie sub 7, 50winking

Toate cele bune.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Silvicultura sigur