| prajituricapufoasa a întrebat:

Am un prieten, si are aproape 11 ani si are mustata, si ma gandeam sa il ajut sa scape de ea fara sa ii creasca si mai neagra dar si mai groasa. Si cel putin sa ii creasca peste cativa ani.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu cine esti sa decizi daca prietenul tau ar trebui sa poarte sau nu acel pufusor sub nas?
Esti tatal, sau mama lui?
Vezi-ti tu de treaba si nu mai ajuta pe nimeni, asa de voluntar, fa ce vrei pe pielea ta si lasa-i pe altii in pace, sa nu vina taica-su sa te rada in cap pe tine.

| prajituricapufoasa explică (pentru Violleta2022):

Pai el mi-a zis sa il ajut.

| Violleta2022 a răspuns (pentru prajituricapufoasa):

Ajutorul il primeste de la mama si tatal lui, lor sa le ceara parerea, nu tie! Tu risti sa te prinda taica-su si sa te rada in cap, daca faci ceva lui fii-su.

| Robert227557 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu te inteleg cine esti tu sa comentezi atat pune ce intrebarea vrea pe TPU si gata nu vi aici sa critici

| Violleta2022 a răspuns (pentru Robert227557):

Vei intelege, cand vei creste mai mare!
Pana atuncii, raspunde numai acolo, unde cunsoti raspunsul corect.

| Robert227557 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da sigur.

| Clara1 a răspuns:

Cu penseta sau cu benzi pentru epilat facial, acestea sunt mai subtiri decat cele pentru eplilat corporal. In general nu sunt scumpe.