| cia021 a întrebat:

Sall TPU, de unde as putea sa invat informatica de acasa fara sa cumpar nimic?
si prin informatica ma refer la cat de multe se poate adica cum sa fac programe si cum sa lucrez cu materiale semi-conductoare si tot restul

1 răspuns:
| Gabriel892 a răspuns:

Tu vrei sa sari direct la programare si intretinere hardware asa din prima? Si fara sa dai bani? Succes! Mai intai ar trebui sa inveti cum sa repari/intretii un pc dupa aia mergi mai departe...