| ALEXXXL19 a întrebat:

am o întrebare. Lucrez in Cehia și sunt pasionat de drumeți pe bicicleta.( Am dar este in Romania acasa) daca îmi cumpăr una de aici merita și se poate ajunge in țară cu ea pe ea mă refer.

4 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Si eu sunt pasionat de excursii cu bicicleta, daca ai rabdare si antrenament poti sa vii, dar dureaza ceva, iti dai seama ca pe zi poti merge cam 100km cu ceva efort, deci dureaza cateva zile.

| ALEXXXL19 explică:

Deci singur nu prea nu?

| Raducons a răspuns (pentru ALEXXXL19):

Merge,dar cu ceva cheltuieli,trebuie sa mai si dormi la cate o pensiune sau hotel, intr-o saptamana ajungi, e greu si cu masinile daca nu esti obisnuit cu traficul, daca ai fi intr-un grup ar merita aventura, singur nu prea.

| ALEXXXL19 explică:

Ok dar din plzen până în Passau asta Germania cât mi-ar lua?