| NeGaTiwE a întrebat:

happyEste cineva la Liceul Militar din Alba Iulia si daca da as vrea sa intreb daca este asa de grea matematica?(fiind mate-info)
Multumesc + Funda

1 răspuns:
| deuceD a răspuns:

E foarte grea se pune accent pe invatatura, din a 10 faci trageri, exista un profesor care a inventat nu stiu ce teorema complicata pe acolo. E maghiar.Cauta pe net cadrele didactiv de la liceul mihai viteazu alba iulia, e un program dur dar daca iti doresti cu adevarat merita.