| azoteu2020 a întrebat:

Sall TPU, imi puteti spune la ce profile se da la bag istorie?

Răspuns Câştigător
| andreeabrandreea a răspuns:

Se da bacul la istorie pe profilele filologie si stiinte sociale happy

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi lista completă a profilelor/specializărilor în Anexa 1 de la linkul :
subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Legislatie/Ordin_4800-31-08-2010.zip

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as ajuta cu cea mai mare placere daca mi-ai zice ce e ala "bag".

| azoteu2020 explică (pentru anonim_4396):

Bag este mata aia proasta care te-a facut.
ps: daca nu ma ajuti taci din gura!

| anonim_4396 a răspuns (pentru azoteu2020):

Adevarul e ca mama e proasta nu tu care vorbesti despre "bag" la istorie.