| SebastianoTM a întrebat:

Sallut acum termin clasa a8-a si vreau sa ma fac Bucatar nu stiu ce liceu sa aleg ajutati-ma va rog dau funda :X

Răspuns Câştigător
| kwonhani a răspuns:

Probabil esti din Bucuresti? Daca nu, si esti din Bacau, cred ca te pot ajuta eu! Este la liceul N.V Karpen profil ospatar/bucatar! Daca nu esti fin Bacau, cred ca iti pot da un pont, domnul nostru diriginte a spus ca in luna mai, vom primi pliante de la toate liceele din Bacau, poate vor da si la scoala ta! Bafta!