| cosmin47 a întrebat:

Sallut! am si eu o nelamurire, daca termin seralul si iau bacul pot sa ma inscriu la orice facultate vreau? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Diploma de bac e aceeasi pentru toata lumea. daca iei bacul, poti sa te inscrii la ce facultate vrei dar si la facultate se face concurs pe locuri.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, dacă promovezi examenul de BAC, atunci te poţi înscrie la ce facultate doreşti!

Toate cele bune.

| cosmin47 explică (pentru bursuc001):

Deja am dat funda dar multumesc pentru raspuns.

| bursuc001 a răspuns (pentru cosmin47):

Cu plăcere!

Nu-i problemă de fundă; oricum, am destule : doar vreo 4000 happy

O zi frumoasă.