| AndreiiR a întrebat:

Salut, sunt clasa a 9-a si m`am transferat in sem.2 la alt liceu numai ca aici nu imi place nimic, as vrea sa stiu daca in clasa a 10-a as putea sa ma intorc inapoi la liceul de unde am plecat.

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Da, daca ai un motiv bine intemeiat in cerere, daca mai sunt locuri-intre timp este posibil ca locul tau sa fi fost ocupat. Oricum, situatia ta e un pic neobisnuita, sa te intorci de unde ai plecat. Dar este posibil sa te poti intoarce.

| MitroAlex94 a răspuns:

Cu siguranta poti sa te intorci daca vor fi atunci locuri disponibile in clasa unde vrei tu.

| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Este Posibil dar acum depinde... Deoarce profesorii sunt foarte incapatanati. si daca nu vor nu vor, dar e posibil happy acum depinde din ce motiv te-ai transferat? happy