| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am 18 ani sunt baiat, si m am gandit sa citesc toata colectia jurnalele vampirilor.
Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Crucia a răspuns:

Nimeni nu te opreşte. Dacă te interesează conţinutul cărţii ( Apropo, în cărţile Tvd acţiunea este mai desfăşurată. Adică pot aparea secvenţe pe care nu le găseşti în film ).
Baftăă! :*.

| 1onut a răspuns:

Parerea mea e ca esti plictisit... Anu' viitor da-i bacul. Citeste literatura calumea nu toate prostiile.
Mai uitate si la Twilight si e tot tacamul... sau e prea tarziu si te-ai uitat deja?

| anonim_4396 explică (pentru 1onut):

M am uitat si nu sunt plictisit. sunt pasionat.
Am 10 la romana si m am plictisit de colectia penibila romana ce ne au introdus o.

| 1onut a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai literatura universala... Kant, Balzac, Dostoievski, Tolstoi, Goethe etc.

| shade91 a răspuns:

De ce nu? ...tocmai am citit o recenzie si pare destul de interesant...incearca,poate o sa iti placawinking