| DavidQ1 a întrebat:

Salut, am ajuns la o scoala profesionala, mai exact electrician aparate si echipamente electrice, nu stiu exact ce este dar nu prea imi place. Unde as putea sa ma transfer? Nu stiu ce sa fac, sa termin scoala profesionala, sa urmez un liceu si dupa o facultate. Multi spun ca nu faci nimic cu scoala profesionala...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că te poți transfera tot la o școală profesionala. Dacă părinții tăi cunosc pe cineva de la tine din școală, cred că ajungi la liceu fără prea multe probleme.