| speedpaulus a întrebat:

am cateva intrebari despre "viitor". De exemplu eu nu am note chiar atat de mari, gen o medie de 9, 10 - 9, 20. dar sunt unii colegi cu note mult mai mici. vreau sa intreb daca este cineva care a avut note mici la scoala dar totusi are succes in viata, si vreau si cateva exemple de meserii bune sau alternative pentru astfel de copii.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Notele nu sunt tocmai relevante in 100% din cazuri. Eu am avut in facultate colegi care nu o scoteau din 5 si pareau praf la materie si acum au propriile afaceri sau lucreaza in domeniu fara nicio problema. Viitorul ti l faci singur nu ti l fac DOAR notele

1 răspuns:
| TheWalker11 a răspuns:

In viata tine foarte mult de noroc. De exemplu, unul dintre cei mai bogati oameni, Bill Gates, nu a facut facultate! happy
+ca trebuie sa iti alegi materile pe care te axezi, nu sa ai 10 la toate.
Bafta cu scoala!