| vladciubuc10 a întrebat:

Salut.Am cateva intrebari pentru cei care ati dat bacul la Biologie Vegetala si Animala.Cum ati invatat la aceasta materie? E greu de luat o nota peste 9?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nu este greu. Daca inveti zilnic, nu neaparat mult, dar sa retii cat mai mult, iei 9 foarte usor. Eu am luat 8, 15 si am invatat cam 15-30 de minute in fiecare zi timp de aproximativ 6 saptamani. In unele zile nu invatam chiar nimic, si la sfarsit eram convins ca nu luam nota mare, dar uite ca nu a fost asa. Ai incredere!

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Poti incerca sa cumperi o culegere ci teorie si modele de subiecte, noi le folosim pe cele de la Booklet.

| ileana199669 a răspuns:

E foarte usor.