| KingMidas a întrebat:

, am cautat pe aproape toate siteurile cu intrebarea "Cum sa pun un Notepad pe Site adica sa fie ca un site? ", dar pentru ca raspunsurile erau iritate si alti ziceau ca nu, alti ca ba... nu am reusit sa inteleg nimic... Daca va rog eu trimite-ti aici un raspuns la aceasta intrebare... sau la id de mess randyortonttt@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Mai bine mai tarziu decat nici odata laughing

4 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Un notepad pe site? Adica? Stii ce e ala Site? Stii ce e ala Notepad? Eu unul cred ca tu nu explici bine! DEci...vrei sa pui pe un Site cea ce ai scris tu in Notepad, sau? Daca vrei asta... poti sa faci: TEXTUL TAU AICI si salvezi documentul (nume). html si il deschizi cu un Browser. Dar daca nu vrei asta, scrie aici mai explicit dupa ce cauti pe internet ce e notepad-ul si ce e site-ul!

| KingMidas explică (pentru κλάους):

Mda... am aflat. acum sunt scripter...

| κλάους a răspuns (pentru KingMidas):

Mai bine mai tarziu decat nici odata laughing

| KingMidas explică:

Nu asa... stiu chestia cu (nume). html dar sa-l vada si alti accesand doar http://si siteu...

| KingMidas explică:

Mda. acum sunt scripter rolling on the floor...