| Denis_Denis_1999_RGmW a întrebat:

Salut, am cursuri online pe Google Classroom, doresc sa stiu daca cursurile se tin doar in scris sau sunt si video?

Răspuns Câştigător
| Andreea174738 a răspuns:

Pe classroom doar primești materiale, fise, anexe, chiar și teste unde ai obținea de a bifa. Poți primi teme iar apoi profesorii sa te roage să atașezi acolo o imagine cu tema ca ei sa vadă dacă ți-ai făcut-o. Insa nu e pe video, eu pentru video folosesc zoom și meet, meet e tot de la google

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Video e pe google meets, pe classroom se pun doar teme și cursuri