| Nimeni91 a întrebat:

Buna dragilor! Am o curiozitate legata de cursurile de pe google classroom. Daca, de exemplu, anul acesta eu sunt in clasa a XI-a si am un numar de cursuri, anul viitor, in clasa a XII-a, vor fi folosite tot aceleasi cursuri, schimbandu-se doar denumirile, daca am aceiasi profesori, sau se vor face alte cursuri noi?
Stiu, am o cateva fixatii, mici lucruri de care vreau sa stiu. Daca stiti, raspunsul vostru m-ar mai dumiri.Am inceput sa folosim aceasta platforma doar de cateva zile.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La anul, pe pariu - orele se fac la școală, live!

| Nimeni91 explică (pentru sierra1):

Nici nu iti imaginezi cat de mult sper sa fie asa! As vrea din toata inima sa se inceapa normal, insa la ce se aude, imi e teama sa nu pierd al treilea an de scoala

| dannyel86 a răspuns:

Cel mai probabil adresele de mail vor ramane aceleasi, dar clasele se vor reconfigura. Daca dirigintele (sau cine s-a ocupat de platforma) a reusit sa creeze clasa a XI (din care faci parte), si la anul se va intampla la fel, dar vei fi in colectivul clasei a XII-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mare vor rămâne la fel, adică cursul de mate cls XI va deveni la anul mate XII, dar se poate să mai fie excepții. La noi la TIC au făcut curs nou, chiar dacă îl aveamdm deja pe cel de anul trecut.