| andreiboboc906 a întrebat:

Salut, am făcut cererea de transfer la un liceu pe profil de Mecanica si mi s-a spus ca trebuie sa dau niște diferențe, din ce s-ar putea de, am fost pe pe profil de Agricultor pe prefesionala si tot pe prefesionala as vrea sa ma duc la școala respectiva, deci nu stiu din ce s-ar putea da diferențele acelea????

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba tot acolo. Ei stiu mai bine la ce se dau acele diferente.

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Din materiile pe care tu nu le-ai avut pe profilul tau. Asa stiu ca este