| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Eu trec clasa a 10 a anul acesta si as vrea sa ma transfer la alt liceu, deja am facut cererea la liceul respectiv doar ca am o problema, media mea este mai mica cu 30 de sutimi fata de ultimul promovat din clasa respectiva. Credeti ca as avea sanse sa ma accepte sau va fi cazul sa dau examen de diferente? Mentionez ca plec de pe un profil de uman la unul tot de uman.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă clasa destinație nu e suprapopulată și l-ai "înmuiat" pe director cu povestea ta, sigur ai șanse

| anonim7338383 a răspuns (pentru sierra1):

In clasa aceea nu mai exista locuri deloc, de aia am facut cererea aceea. Iar doamna cu care am vorbit mi-a spus ca atunci cand afla si ea daca am fost admisa o sa ma sune dar nu mi-a spus cand exact.