| BezeaToxica a întrebat:

Am intrat la liceu la Filologie(Franceza), si nu prea stiu ce ar trebui sa repet pentru inceput de an.Si la liceu se mai da evaluare initiala la inceput de an?

Răspuns Câştigător
| OmNom a răspuns:

Da ar trebui sa Repeti:Latina Franceza Romana Engleza si putina ISTORIE big grin succes

4 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Se dă evaluare iniţială, DAR depinde ce face fiecare profesor cu notele. Unii le trec, alţii fac media cu alte răspunsuri. Depinde...

| Mwha a răspuns:

Repeta tot ce ai invatat in clasa a 8 a, dar mai inters repeta Franceza, Lb. Romana, Matematica si as zice si Istoria.

| LivingLouder a răspuns:

Da se da evaluare initiala. ar trebui sa repeti serios latina si romana.

| VioCrazy a răspuns:

Ar trebui sa repeti la Lb.Romana si la Lb. Franceza big grin