| ToxicLove54 a întrebat:

Am la romana de citit cateva carti si trebuie sa scriu opinia mea personala despre ele.Problema e ca nu ma prea pricep la asta.Imi poate da cineva cateva sfaturi? Fudna si multumesc anticipat:*:X

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Si eu am aceeasi tema.
Si eu aveam probleme cu asta, dar dupa ce am exersat mi-am dat seama ce simplu e de fapt.
Pur si simplu, spune de ce iti place sau nu cartea sau un personaj
Baftă!

2 răspunsuri:
| peticel20 a răspuns:

Nu te pricepi sa citesti sau cum? citeste cartile si spune-ti parerea despre fiecare in parte.ce e asa greu? "la carte x mi-a placut cum personajul principal...etc etc, nu mi-a placut cartea y pentru ca..."

| Cynthia123 a răspuns:

Si eu am avut de realizat aceasta tema.eu la aproape toate am facut rezumatul si la urma am spus opinia mea despre personaje.happy