| RadikalGamer a întrebat:

Am o mica problema. La Evaluarea Nationala am luat nota 8.25, eu cu gandul la un 9.50. Am vorbit cu profesoara de romana, i-am explicat ce am facut si dumneaei mi-a zis ca ar fi un 9.30-9.40 si ca s-ar putea sa fie o eroare de calcul si ca ar fi pacat sa nu fac contestatie, asa ca am facut. Eu ma tem sa nu imi scada din nota. Ce ziceti, e bine ca am facut contestatie?

Răspuns Câştigător
| Iulian2507 a răspuns:

Daca iti scade 0.20 iti ramane 8.25 decat daca iti scade 0.50 se trece 7.75 si nu cred ca ai tu atatea greseli deci ori iti creste ori ramane asa

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă e bine ( sau nu ) că ai depus Contestaţie, acum NU mai are nici o importanţă happy
Oricum, dacă eşti sigur/ă că meritai mai mult, atunci nu ai de ce să te îngrijorezi!

Toate cele bune!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Dacă tu consideri că meriți mai mult, atunci e bine că ai făcut contestație.

| PinkPanther001 a răspuns:

Daca ai cerut sfatul profesoarei si ea te-a indrumat atunci ai facut bine ca ai depus contestatie.