| user0010 a întrebat:

Salut, am o problemă. Mie îmi expiră buletinul luna care urmează, pe 11 iunie și de pe 20 încolo am de susținut examenul de bacalaureat.

Atunci când am completat fișele de înscriere, doamna dirigintă nu mi-a că ar fi ceva în neregulă, am pus și nr-ul meu de telefon pe foaie, în caz de ceva, să mă sune cei de la secretariat.

Eu ca să mă duc să-mi fac buletinul nu am cum, că îmi trebuie programare și până la mijlocul lui iulie sunt locurile ocupate. Nu de alta dar mă înnebunesc ai mei, că nu pot să-l dau așa, chiar dacă ar fi expirat de 10 zile. Ce pot să fac în situația asta?

Rog răspunsuri serioase, mulțumesc.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Iti poti face un buletin temporar in regin de urgenta. Suna la evidenta persoanelor in orasul tau.