| anonim_4396 a întrebat:

Astazi la examenul de bacalaureat, am completat gresit prima pagina cu datele personale, iar la rubrica cu sesiune am scris iunie-iunie 2020. Se poate anula lucrarea mea de bacalaureat din cauza aceasta?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

ți-ai scris numele și școala corect?

| Alex007007 a răspuns (pentru sierra1):

Da, restul datelor sunt completate corect. Rubrica de la sesiune este singura eroare.

| sierra1 a răspuns (pentru Alex007007):

Atunci nu-i nici un bai!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să te treacă.

| millar a răspuns:

Nu a vazut persoana aia care sta cu voi greseala?

| Alex007007 a răspuns (pentru millar):

A verificat de ft multe ori fiecare persoana in parte, dar, neatentia și stresul la care sunt supuși și supraveghetori își spun cuvântul.