| DrAcK a întrebat:

Salut, am ramas acum de curand corigent la fizica,chimie, matematica si informatica pe semestrul 1. Tin sa mentionez ca sunt la profil mate-info intensiv, nu am vrut sa intru aici daca se intreaba cineva.Am incercat sa invat cat de mult am putut, dar materiile astea sunt al naibi de grele si nu pot rezolva vreun exercitiu, mi se pare dificil....As putea sa ma transfer cu aceste 4 corijente?

Răspuns Câştigător
| lightdimmer a răspuns:

Hey e pacat sa renunti! E mult prea faina informatica si matematica dupa ce le descoperi si faci chestii reale cu ele. Plus ca mai incolo castigi bani mult mai mult decat fostii colegi de scoala, de iti pare rau de ei. Sper sa te motivez cu mesajul asta si sa te apuci de invatat. Banii sunt motivatia laughing

| marianflorinn a răspuns (pentru lightdimmer):

In liceu inveti prea putin fata de facultate.cam 10%.am colegi in clasa care au terminat Grigore Moisil din Brasov..si care acum au aceleasi restante ca ale mele.liceul este doar o gluma!

4 răspunsuri:
| marianflorinn a răspuns:

Scapa de acest profil.nu conteaza liceul.eu am terminat stiintele naturii(corigent anual la mate) si acum sunt anul 4 la inginerie mecanica(in anul 1 am facut 5 feluri de mate). Liceul e doar o distractie continua, o sa regreti

| lightdimmer a răspuns:

Daca ai intrebari, adreseaza-mi; dar nu tot timpullaughing. Vezi si pe yt o gramada de videoclipuri care chiar te ajuta in romana sau engleza. Bafta