| DrakenWhite a întrebat:

Salut.Am si eu o problema, as vrea sa ma duc la liceul militar din breaza si stiu ca trebuie facuta o fisa medicala si ma intereseaza la sectiunea cu limita de dioptrii pentru ca am probleme cu ochii... daca stie cineva sau ma poate ajuta cineva...dau fundahappy (scuze categoria, e urgent!)

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca era urgent intrebai direct la liceu.

| cristinel87 a răspuns:

laughing))))))Daca nu te-ai dus pana acum la liceu, poate ai vreo sansa la anul...

| DrakenWhite explică:

@neutrino si @cristinel87 o sa ma duc vineri sau marti dar vreau sa stiu dinainte la ce sa ma astept...