| AlexMaf28 a întrebat:

Am terminat liceul si am luat bacalaureatul.Am depus dosar la facultate si am fost respins.As vrea sa continui studiile dar nu vreau facultate ca nu prea imi permit, as vrea postliceala.Ce postliceala merita făcută sau cum pot continua studiile? Ce scoli mai sunt?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mai bine mai incerci la o facultate in loc de postliceala.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura postliceala care merita facuta este cea de asistenta medicala generala.