| Mindrel a întrebat:

Salut, am trecut clasa aX-A la mate info si vreau sa va intreb daca voi credeti ca profa de info va da un test initial in septembrie? Si daca da, daca vreau sa-l treaca in catalog oare mi-l va trece? O.o

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Teste initiale ar trebui sa se dea. Sunt prevazute in programa scolara.
Daca va trece sau nu nota in catalog, e la latitudinea ei.
O poate scrie in catalog fara sa te intrebe sau exista si varianta fericita sa ti-o treaca numai daca doresti acest lucru. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da